Hakkımızda
Sensor A.Ş.; yangın algılama ve ihbar sistemleri konusunda uzmanlaşmış, SYSTEM SENSOR/USA, ESMI/FILLAND, KAC/UK, AIR SENSE/UK, PROTECTOWIRE/USA firmalarının Türkiye ve Yeni Türk Cumhuriyetleri genel dağıtıcılığını yürütmektedir.

Yangın algılamada; konvansiyonel ve akıllı sistemler ile hava örneklemeli sistemler, aynı zamanda hat türü ısı algılaması, kanal tipi duman algılayıcılar, endüstriyel alev algılayıcıları, tozlu ve kirli ortamlarda hatasız duman algılayıcılar, yüksek koruma gerektiren ortamlarda çok hassas duman algılayıcılar gibi özel uygulamalara da rahatlıkla cevap verebilen ürün dağarcığı ve teknik personeli ile yüz elliyi aşan çözüm ortağı ve bayisi aracılığıyla hizmet vermektedir.

İşbirliği içinde olduğu çözüm ortakları ile Türkiye ve Yeni Türk Cumhuriyetleri'nde gerçekleştirdiği birçok referansı bulunan Sensor A.Ş, World Bank / Kazakistan, Astana İş Merkezi / Kazakistan, Astana Ramstore / Kazakistan, Kazakistan Konukevi - Astana / Kazakistan, Coca Cola Fab. – Taşkent / Özbekistan, Japon Büyükelçiliği / Özbekistan, Djızak Akü Fabrikası / Özbekistan, Uchkuduk Hava Limanı / Özbekistan, Sakarçeğe İplik Fab. / Türkmenistan, Tataristan Kültür Bakanlığı / Tataristan, Coca Cola Fab. -Samara/Rusya, Pepsi Cola Fab. –Samara/Rusya, Kogalym İş Merkezi - Syberıa / Rusya, Nıjnıvartovsky Hastanesi - Syberıa / Rusya, Culture Center - Salekhard / Rusya, Lukoıl Bank – Hotımantıskı / Rusya, Masterfoods Fac. - Moscow / Rusya, Inter Hotel - St.Petersburg / Rusya, Domedodova Hava Limanı – Stupıno / Rusya, Sheraton Otel Tiran / Arnavutluk, gibi yurtdışı referansları yanında, yurtiçinde Almer Otel – Kayseri, Rixos Otel – Antalya, Mirage Park Otel – Antalya, Hillside Tatil Köyü – Fethiye, Grand Azur Otel – Marmaris, Otel Golden Coast – Antalya, Naturland – Antalya, Lee Fabrikası, Arçelik, Pfizer, Beylikdüzü Mega Migros, Aydın Tekstil gibi birçok yere ve İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Dışbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Alternatifbank, Denizbank, Oyakbank, Koçbank, Finansbank ve Etibank'ın Türkiye genelindeki şubelerine, yine çözüm ortakları vasıtasıyla, merkezden teknik ve servis hizmet destekli, yangın algılama ve alarm sistemleri tesis etmiştir.

Sensor A.Ş; ürün olarak UL, ULC, FM, EN54, LPCB, Afnor, Mea, Llyod's, VdS, GOST vb. onaylarına sahip ürün yelpazesiyle sizlere de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.